tarikh
27 آذر 1401 - 11:28

جام جهانی قطر| حمله حکیمی به اینفانتینو پس از بازی رده‌بندی + عکس

رئیس فیفا هم مانند داور بازی تیم‌های کرواسی و مراکش در ردة بندی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از دست انتقادهای اشرف حکیمی در امان نماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال مراکش در حالی شب گذشه (شنبه) در دیدار رده‌بندی جام جهانی 2022 قطر با نتیجه 2 بر یک مغلوب کرواسی شد و به عنوان چهارمی رسید که در پایان این دیدار اشرف حکیمی به سمت عبدالرحمن الجاسم از قطر رفت و او را بابت قضاوتش در این دیدار به باد انتقاد گرفت. مدافع مراکش بر این باور بود که داور در چند صحنه از جمله خطایی که روی او پشت‌ محوطه جریمه کرواسی صورت گرفت، علیه شیرهای اطلس سوت زده است.

اشرف حکیمی که یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی مراکش در این رقابت‌ها بود، سپس پیش از آغاز مراسم توزیع مدال به بازیکنان کرواسی، به سمت جانی اینفانتینو رفت و در حالی که از عملکرد داوری خشمگین بود، به رئیس فیفا هم بابت انتخاب چنین داوری حمله کرد و با لحنی تند با او صحبت کرد. بر اساس گزارش‌های منتشرشده، مدافع پاری‌سن‌ژرمن اما دقایقی بعد پیش اینفانیتو بازگشت و از او عذرخواهی کرد.

وی پس از بازی شب گذشته در گفت‌وگو با رسانه‌ها درباره صحبتی که با اینفانتینو داشت، گفت: اتفاقی نیفتاد. بعد از بازی عصبانی بودم. رفتم تا با جانی اینفانتینو صحبت کنم. بابت حرف‌هایی که به او زدم، عذرخواهی می‌کنم. اینفانتینو دوست من است و احترام زیادی برای او قائل هستم و هیچ اتفاق خاصی نیفتاد.

تیم ملی فوتبال مراکش , تیم ملی فوتبال کرواسی , جام جهانی 2022 قطر , جام جهانی قطر , جانی اینفانتینو , فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 917660