tarikh
14 دی 1401 - 16:04

برچسب "فروشی" روی نیمار و بازگشت مسی به پاریس + عکس و فیلم

در حالی که مسی به تمرینات پاری‌سن‌ژرمن بازگشته، سران این باشگاه همچنان به دنبال یافتن راهی برای فروش نیمار هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جدایی نیمار از پاری‌سن‌ژرمن اتفاقی است که احتمالاً در تابستان پیش‌رو رخ خواهد داد. نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا در این رابطه گزارش داد؛ با توجه به اختلافات بین کیلیان امباپه و نیمار، مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن سعی خواهند کرد تا در تابستان پیش‌رو بار دیگر شانس خود را برای فروش این مهاجم برزیلی امتحان کنند. مشکل اما پیدا کردن یک مشتری خوب و یک گزینه جذاب برای جانشینی نیمار است. در صورتی که پاری‌سن‌ژرمن موفق به انجام این کار شود، عثمان دمبله بال فرانسوی بارسلونا هدف بعدی پاریسی‌ها خواهد بود.

چندی پیش برخی رسانه‌ها خبر داده بودند که یکی از شروط امباپه برای تمدید قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن، کنار گذاشتن این مهاجم برزیلی از PSG بوده است. طبق ادعای همین رسانه‌ها، پاریسی‌ها تابستان اخیر سعی کردند نیمار را راهی تیمی دیگر کنند تا از بروز حاشیه بیشتر در تیم خود جلوگیری کنند، اما در نهایت موفق به انجام این کار نشدند. نیمار تابستان 2017 در انتقالی 222 میلیون یورویی از بارسلونا جدا و به پای‌سن‌ژرمن پیوست و تاکنون در 165 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 115 گل‌ زده و 73 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

همچنین لیونل مسی که اخیراً با تیم ملی فوتبال آرژانتین در مسابقات جام جهانی 2022 قطر به قهرمانی رسید، در بازگشتش به پاریس، امروز (چهارشنبه) با استقبال هم‌تیمی‌هایش، کادر فنی PSG و برخی از کارمندان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به تمرینات این تیم اضافه شد. باشگاه پاری‌سن‌ژرمن جایزه‌ای هم به برنده هفت توپ طلا داد.

کیلیان امباپه , نیمار , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن , لیونل مسی , جام جهانی 2022 قطر , کیلیان امباپه , نیمار , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن , لیونل مسی , جام جهانی 2022 قطر , کیلیان امباپه , نیمار , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن , لیونل مسی , جام جهانی 2022 قطر ,

 

کیلیان امباپه , نیمار , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن , لیونل مسی , جام جهانی 2022 قطر ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 955077